Jälgi meid ka mujal:
Helista meile
 

Meist

Aastal 2017 jätkab PLMF Arts Management Põhja- ja Baltimaade Festivalide Platvormi eestvedamist (NordicBaltic Festival Platform, NBFP). NBFP on platvorm kunsti- ja kultuurifestivalidele Põhjamaade-Baltikumi piirkonnas, mille eesmärk on edendada kultuurilist koostööd regioonis, tõsta siinsete festivalide suutlikkust ning analüüsida Põhja-Balti identiteedi olemasolu kuntside valdkonnas. Vaata lähemalt SIIT.

PLMF Arts Management tegutseb aastast 2014 kui EFFE Hub Eestis ehk EFFE Eesti Festivalikeskus. Üks tähtsamaid EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) algatusi on anda välja 2-aastase kehtivusega Kvaliteedimärke ja Festivalipreemiaid. Mõlemaid antakse festivalidele Euroopas, mida iseloomustab 1) kunstiline pühendumus ja innovatiivsus, 2) osalus oma kogukonna arengus ning 3) rahvusvaheline haare. Hetkel on käimas järjekorras teine EFFE märkide-preemiate esitamis-valimisprotsess aastateks 2017-2018. Iga Euroopa riigi eksperdid, sealhulgas Eestist, hindavad oma riigi taotluste vastavust eelmainitud kolmele kriteeriumile. SIIN link EFFE kodulehele.

Paralleelselt jätkab PLMF Arts Managementi aktiivselt oma artistide karjääride edendamist. Tutvu meie muusikutega SIIN.

PLMF Arts Management on ideaalne partner nii artistidele kui organisatsioonidele, kes/mis on huvitatud koostööst ja arengust rahvusvahelisel tasandil, vajavad juhendamist, otsivad kontakte või võimalusi rahvusvaheliseks koostööks.