Jälgi meid ka mujal:
Helista meile
 

Meist

Aastal 2018 jätkab PLMF Arts Management Põhja- ja Baltimaade Festivalide Platvormi eestvedamist (NordicBaltic Festival Platform, NBFP). NBFP on platvorm kunsti- ja kultuurifestivalidele Põhjamaade-Baltikumi piirkonnas, mille eesmärk on edendada kultuurilist koostööd regioonis, tõsta siinsete festivalide suutlikkust ning analüüsida Põhja-Balti identiteedi olemasolu kuntside valdkonnas. Vaata lähemalt SIIT.

Me pakkume administratiivset ja kommunikatsiooni teenuseid IMMFile (International Music Managers Forum), assotsiatsioonile, mis koosneb rohkem kui 1000 individuaalsest muusika managerist ligi 50 riigist üle maailma. See on loodud, et jagada kogemusi, organiseerida koolitusi ja haridusprogramme ning töötada koostöös valitsuste ja teiste organisatsioonidega, et paranadada artistide ja manageride õigusi. Loe rohkem SIIT.

2018. aastal alustasime ka MMF Eesti võrgustiku arendamisega. Liitumiseks, kirjuta meile info@artsplmf.ee ja jälgi meid Facebookis!

2018. aastal sai meie kaasabil rahastuse ka 2-aastane Euroopa projekt, peapartneriks on Scottish Ensemble ja teisteks kaaspartneriteks Ensemble Resonanz (Saksamaa) ja Trondheim Soloists (Norra). "The Bridge" nimelise projekti eesmärgiks on keelpilli ansamblite võrgustiku alustamine ja arendamine, et oleks platvorm, kus uusi lahendusi koos arutada, koos töötada ning üksteiselt õppida ning läbi Euroopa keelpillimuusika jõuda uue mitmekesisema publikuni ning neid klassikalisesse muusikasse haarata. See projekt kulmineerub suure festivaliga Glasgows 2020 suvel.

Lisaks oleme me Eesti partner, Euroopa Liidu poolt rahastatud projektis MMAA (The Musix Magazine and Artist APP), mis on loodud, et arendada uusi viise, kuidas luua jätusuutlike ärimudeleid digitaalmuusika teenustele, digitaalsetele publiku arendamise platvormidele (ntks muusika ajakirjadele) ja artisti teenduse pakkujatele (ntks live esinemiste turundajatele).

Me juhime 'North Around the Baltic Sea' (NABS) projekti, mida rahastab Nordic Culture Point, et tähistada Eesti, Läti, Leedu ja Islandi sajandat sünnipäeva. Meie kingiks on kontserttuur kaheksas riigis, parimate Põhja-Balti muusikute ning viie uue teosega.

PLMF Arts Management tegutseb aastast 2014 kui EFFE Hub Eestis ehk EFFE Eesti Festivalikeskus. Üks tähtsamaid EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) algatusi on anda välja 2-aastase kehtivusega Kvaliteedimärke ja Festivalipreemiaid. Mõlemaid antakse festivalidele Euroopas, mida iseloomustab 1) kunstiline pühendumus ja innovatiivsus, 2) osalus oma kogukonna arengus ning 3) rahvusvaheline haare. Hetkel on käimas järjekorras teine EFFE märkide-preemiate esitamis-valimisprotsess aastateks 2017-2018. Iga Euroopa riigi eksperdid, sealhulgas Eestist, hindavad oma riigi taotluste vastavust eelmainitud kolmele kriteeriumile. SIIN link EFFE kodulehele.

Hiljutisteks projektideks on samuti olnud YOA Orchestra of the Americas tuur 11 kontserdiga läbi Eesti, Läti, Leedu ja Poola ning European Union Youth Orchestra baltimaades.

Paralleelselt jätkab PLMF Arts Managementi aktiivselt oma artistide karjääride edendamist välismaal. Tutvu meie muusikutega SIIN.

PLMF Arts Management on ideaalne partner nii artistidele kui organisatsioonidele, kes/mis on huvitatud koostööst ja arengust rahvusvahelisel tasandil, vajavad juhendamist, otsivad kontakte või võimalusi rahvusvaheliseks koostööks.